| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Hei,am mai pus intrebari pe acest subiect, insa e ceva ce imi place si vreau sa fiu informat bine.Deci,as vrea sa stiu cum trebuie sa mearga un model masculin pe podiu,cum trebuie sa arate,ce dimensiuni,ce par trebuie sa aiba, niste lectii, findca mi-ar placea sa am o cariera in modeling si de asta vreau sa fiu informat cu tot ce este posibil pentru a putea fi cea ce imi doresc.Am auzit ca trebuie sa faci nu stiu ce dosar cu poze de ale tale sau ceva de genu, am 13 ani si as vrea ca la varsta de 15 ani sa pot intra in modeling.
Dau Ditamai Fundocoiu celui care imi da cea ce imi trebuie, mersi mult.

2 răspunsuri:
| Dolof?nica a răspuns:

Trebuie să megi cu tupeu, să ai o dimensiune de maxin 2 metri, trebuie să aibă păuul cam ca Dony și să îți păstrezi capul în față.

| crazydubstepmix a răspuns:

Iti sugerezsa cauti pe google "lectii pentru a fi model" ca sigur gasesti. Si intra si intreaba si pe Facebook.