| karlykarla18 a întrebat:

Hei! Am mare nevoie de ajutor! Vine ziua mea si am nevoie de niste idei de invitati dar vreau sa va spun ca trebuie sa fie facute de mine! Adica sa fie facute manual!

[Nu chestii de copii mici, fac 15 ani!]

FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| Andra001 a răspuns:

Poti face invitatii care sa contina intr-un colt un actibild mai funny si in mijlocul foi sa scrii mesajul pentru invitati exemplu:Hey! Te invit la aniversarea mea de 15 ani! Sau nu chiar asa ceva de genu'. Depinde si de tema petrecerii... Poti cauta mai multe modele pe google. Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de ajutor.happy

2 răspunsuri:
| 01rukia01 a răspuns:

Poti sa faci ceva din carton si sa lipesti un stiker misto pe el si sa scrii:
barman, hai cu ma_ta! party bumtzi bumtzi bumztilaughing
la mine acasa(sau unde vrei) la ora cutare, ziua cutare

| ClassyAndSassy a răspuns:

Poti sa scrii.
Buna,
Va astept la mine acasa la ora 20, nu uitati imbracativa elegant si pregatiti-va de party!
Veti vedea ca va fi o petrecere foarte cool!
Ne vedem!