| alexandra257999xuny a întrebat:

Hei! Am o întrebare pentru cei care au fost la interviul de angajare la Decathlon. Cum se desfășoară? Este formal sau mai relaxat? Ce așteptări să am? Te întreabă ce salariu vrei sau îți fac ei o ofertă? Ar fi primul meu job "oficial" și am emoții. Mersi pentru eventualele răspunsuri.

1 răspuns:
| Silwian a răspuns:

Hey! Salutare! Nu știu cum este la Decathlon...dar îți zic in general cum este cu interviurile! Din punctul meu de vedere și experiența de viață care am acumulat o până n prezent...Și am ceva ani.)) Deci la un interviu trebuie să mergi foarte relaxat ai fără emoții! Sa nu cumva să minți ori sa exegetrzi cu răspunsurile! Sa spui că ai avea pretenții prea mari! Acum depinde de tine ce .l.adică dacă ai bacul ..smd! Da îți fac ei o oferta salarială și altele.Dar posibil sa te întrebe și ei ce așteptai ai avea! Te sfătuiesc să spui că îți dorești foarte mult acel loc de muncă! Acum posibil te vor de ce îți dorești locul de munca!? Și acum ar trebui sa le spui ceva foarte inteligent și credibil.))Probabil îți vor adresa tot felul de întrebări banale dar sunt mai degrabă unele psihologice! Te vor întreba care sunt hoby-urile tale. Daca ești sociabil..smd! Succes!