| Anca123420 a întrebat:

Hei. Am si eu cateva intrebari legate de universitatea Spirul Haret, facultatea de Matematica - Informatica. In primul rand cum se face admiterea. Se da examen? Ce fel de examen(grila, sau cum)? Daca se da examen puteti va rog sa imi aratati niste subiecte din anii precedenti? Precizez ca pe site-ul lor nu am gasit astfel de informatii. De asemenea as vrea sa stiu daca merita sa merg acolo. Vreau sa devin programator. Se face carte sau e doar de ochii lumii? Si care este programa, orarul?
Multumesc, orice informatie e bine-venita.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| cherishana a răspuns:

Daca chiar vrei sa faci ceva, nu NU te inscrie la spiru haret. e cunoscuta gen "de coltu blocului". si daca chiar iti place matematica si informatia te-as sugera sa te duci la ceva mai serios sa inveti ceva happy.