| mada001 a întrebat:

Hei. Am si eu o intrebare. M-ar putea ajuta cineva cu niste informatii despre tehnicienii dentari si despre facultate? Cam cat lucreaza, cat castiga, ce dificultate are meseria, cum lucreaza big grin Multumesc.

1 răspuns:
| Davidde a răspuns:

Am un prieten la vreo 40 de ani care e technician dentar de meserie. Crede-ma caci din meserie se castiga destul de bine, mai ales daca iti faci tu o afacere din asta, problema o sa ti-o pui caci se gaseste foarte greu de lucru in acest domeniu, el e pe bara de vreo 2 ani de zile, si crede-ma caci cauta...din ce am observat totul tine de precizie si atentie, in rest e simplu totul... Teorie si cam atat