| laury24 a întrebat:

Hei! Am terminat clasa a 7-a si bineînțeles,ma gândesc la un liceu.Mie imi place foarte mult sa crez lucruri (sa fac un lucru din materiale reciclabile,sa fac un model din margele, etc). Exista vre-un liceu de profilul acesta? Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Design?

| Essmeralda a răspuns:

Liceu cu profil pedagogic, pentru că pentru că te va ajuta mult creativitatea asta happy.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu există, dar poți să-ți deschizi propria firmă și să faci lucruri din materiale reciclabile.

| GabiBucur1991 a răspuns:

Liceu pedagogic, liceu de arte.