| LarisaXD a întrebat:

Hei happy ar putea cineva sa imi dea cateva informatii despre job`ul de sterwardesa? big grin Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Este o meserie interesanta, de viitor.
Trebuie in primul rand sa le ai bine cu romana si inca cateva limbi straine ( engleza, franceza, germana ), sa fii o persoana prezentabila si sa stii sa innoti.
Sterwardesa face parte din personalul avionului si are " grija " de calatori. Mai nou le imbraca Botezatu, deci arata si bine laughing!
Bafta!