| brokxy a întrebat:

Hei. As avea o intrebare, imi plac foarte mult animalele. Gen daca as vrea sa ma angajez la un centru cu animale (nu adapost) gen ca o gradina zoo sau delfinariu ceva de genul. Nu ma pot angaja doar daca au ei nevoie de oameni? Sau trebuie sa intreb? Ca imi e rusine sa ii deranjez sa ii intreb. Da stiu ca unii au facultate dar eu as vrea sa ma angajez ca voluntar.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Și ca voluntar trebuie sa ai cunoștințe în domeniu fiindcă o sa fii testata.

| SomethingFunni a răspuns:

Nu o sa se ofenseze nimeni daca suni sau daca dai un mail respectuos.

| PuyaTimonel a răspuns:

Poti suna compania