| AnaMariaAurelia a întrebat:

Hei! Buna! Am o mare dilema! Oare ce meserie mi s-ar potrivi(conteaza pentru profilul de la liceu) cum sa imi dau seama?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu nu iti dai seama, noi de unde sa stim, daca nu te cunoastem deloc?

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Trebuie sa te cunosti foarte bine pe tine. Noi nu avem de unde sa stim aceste lucruri..gandeste-te ce ti-ar placea sa faci la 25 de ani de exemplu. Adica atunci cand te trezesti de dimineata sa iti placa sa te duci la locul ala de munca nu sa te trezesti in chinuri cand auzi asta. Gandeste-te ce iti place tie sa faci.