| Teofana a întrebat:

Hei buna! Anu asta tre sa merg la liceu. La ce profil trebuie sa dau ca apoi sa urmez facultatea de jurnalism? Dau fundaa.

Răspuns Câştigător
| Morenna10 a răspuns:

Poti da la oricare atat timp cat e profil de liceu si nu de profesional. Sfatul meu e sa alegi profilul cel mai "sus" adica real, mate-info. Asta e la noi. Poate la voi e altfel.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
nu conteaza ce liceu absolvi, atata timp cat il absolvi si ai in mana diploma de bac, pentru a intra la facultatea de jurnalism, pentru mai multe detalii despre aceasta facultate, te poti uita la acest video, sper sa iti fie de ajutor, poftim : https://www.youtube.com/......tps?/watch
O zi buna.

| IoanaPsy a răspuns:

Da, poti urma orice profil de la liceele teoretice. Important e sa alegi ce iti place.