| cristina_5392 a întrebat:

Hei buna eu am luat premiul 2 la scoala si vreau sa va intreb daca este bine pentru clasa a 6a nu sunt tocilara doar va cer parerea

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este foarte bine pentru tine şi ţine-o aşa în continuare!
Mult succes.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Nu esti tocilara dar nici prea inteligenta (si ma refer la modul tau de gandire).
A fi tocilar nu inseamna fii destept. Inseamna a toci, a da 110% pentru scoala, a nu'ti placea sa iesi ci doar sa inveti si chestii de genul. Toate acest lucruri rezulta un copil inteligent, dar asta este un efect.
Daca tocilar = destept, inseamna ca cool = prost, nu? Inseamna ca toti sunteti cool p'aici.

| fluturas a răspuns:

Da, este bine happy felicitari! kiss
si eu am terminat tot a6a happy

| mirella_4348 a răspuns:

Este bine, singura iti poti impune sa te ridici la rezultate mult mai bune, totul depinde de tine, deci iti urez bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu incearca sa gandesti altfel: ai ramas cu ceva dupa anul asta scolar? Ceva in cap, ceea ce cu adevarat conteaza, nu o diploma care nu face 2 sfanti. Daca raspunsul e ''da'', atunci e bine, daca raspunsul e ''nu'', totul a fost in van.

| elyssa20 a răspuns:

Normal. e bine pentru tine. felicitari! pupici.

| Lollidella a răspuns:

Stai calma ca este foarte bine :*
Si eu in a6a tot premiul 2 l`am luat big hug

| Vero1996 a răspuns:

Da este foarte bine.Nu conteaza ce premiu ai luat ci cu ce te'ai ales in cap. Iar pentru liceu nu conteaza premiile ci mediile si examenele deci tai linistita ca e ft binewinking

| Slowmotioon a răspuns:

Ei e bineetongueCe vb...asta inseamna ca nu multi au Luat Premiul 2...La fel ca tine, Chiar dac nu esti Tocilara iti faci Treaba de Eleva laughing. las la anul o sa primesti PR.1.Hai ca e bine succes.

| boomerang_9620 a răspuns:

Eu am terminat a 8-a si am luat premiul 1.nu sunt tocilara prind ce prind de la scoala si mai citesc de cateva ori acasa si gata.bine ca s-a terminat totul pentru mine[din gimnaziu ca acu incepe liceulcrying]. oricum nu e important ce premiu iei pentru ca asta nu te ajuta in viatasadci cu ce ai ramas in cap-pentru ca asta e adevarata comoarawinking...multa distractie in vacanta
big grin