| dewa a întrebat:

Hei, bună TPU. Am 12 ani, si vreau foarte mult să particip la "Next Star", dar am nevoie de o melodie frumoasă si negativul ei. Mă poate ajuta cineva cu o melodie bună, si daca e posibil si cu negativul? P.s. dau fundă la cel mai bun răspuns. :* ^^* ♥

1 răspuns:
| CrazyKiddd a răspuns:

Ce zici de Wrecking ball? E destul de grea, dar daca iti iese cu siguranta vei impresioana.Pentru negativ iei youtube downloader, scrii acolo Miley Cyrus-Wrecking ball karaoke si il descarci.
Bafta!