| Girl951 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre Cheloo? Mie una mi se pare ca de astfel de oameni avem nevoie.E pur si simplu genial,are raspunsurile la el de fiecare data,e cel mai ok personaj ever. thinking Si nu,nu l-am descoperit la X Factor, spre deosebire de altii care l-au vazut prima data acum 2 luni si isi dau aiurea cu parerea. Iar despre melodii,nu cred ca ar trebui sa isi permita cineva sa mai comenteze,reuseste sa puna accent pe toate lucrurile vietii: bani,putere,faima,saracie,educatie, iubire etc.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi place la el ca zice ceea ce gandeste fara menajamente.
Dar cateodata mi se pare un pic prea duur big grin

| yanira4u a răspuns:

E un om genial.

| Licurici07 a răspuns:

Un om foarte sincer!

| onuțadeea a răspuns:

E un om super ok. e preferatul meu de la parazitii. sincer mi s-au cam aprins calcaiele dupa fata lui. dar are si o parte cam rea. si anume ca se enerveaza prea repede

| andrianahindi a răspuns:

E super ok si gandeste normal

| usagfbukzegds a răspuns:

E cel mai corect si nu admite scuze