| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce ziceți de serviciile de conversații online? Ați încercat ca și client? Cum vi s-a părut? Cât ați plătit? Care este prețul per conversație?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg, la ce fel de conversatii online te \referi?
cele pornografice, cele de innvatat limbi straine?
Fiindca nu te costa nimic daca intri online si ai conversatie cu un prieten.
Ai grija pe ce site-uri intrii, ca doar unele iti cer bani!

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau, nu pot deschide linkul, mi-l blocheaza automat antivirusul, posibil pentru ca contine ceva periculos sau pornografie.
https://imgur.com/MRhHgau

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Foarte ciudat. Eu folosesc Windows defender și nu am am avut probleme. Utilizezi Avast, știu că este destul de sensibil.

| Wr3nch a răspuns:

Conversatii online in o limba pe care vrei sa o inveti cu cineva nativ? Ca altfel nu vad rostul de a plati,