| kattycata29 a întrebat:

Hei! Cine stie cum as putea folosi informatica in armata? Si care sunt pasii pe care tb sa.i urmez ca sa aplic la o facultate din strainatate?
Ms :*

1 răspuns:
| DulceLup a răspuns:

A cui armata?
Posibil sa fie multe aplicatii in care informatica poate fi folosita. Insa chiar daca vei aplica la o facultate din strainatate, ar fi ideal sa te intorci la armata din RO, cu tot cu cunostintele dobandite.
Doar n-ai vrea sa iti vinzi inteligenta unei alte armate laughing)