| pitiqqqqqq a întrebat:

Hei. Credeti ca Torje va pleca de la Dinamo? crying(((((((((((((
Daca da, atunci cand? sad

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Stai tu relax, ca nu-l da Borcea decat la Barcelona pe 30 de milioane, e prea valoros laughing

| CoffeeTIME a răspuns:

Numai Doamne Doamne stie...

| pitiqqqqqq explică:

@иeмaиנa: rolling on the floor))). BIne sad.
imi pare trebuie rau de el daca pleacaa crying.
multumesc tuturor celor care mi.ati raspuns. :*

| Goofy a răspuns:

Da...curand. Viata unui fotbalist nu se rezuma in niciun caz doar la un singur club. Va pleca atunci cand va avea prima oferta de bani mai multi decat la dinamo, sau va pleca la prima oferta din strainatate(dar sa fie o oferta bunicica).Sau va pleca daca nu-si va primi banii pe 2-3 luni! Insa cu siguranta va pleca, nu poti sa stai vesnic la o echipa ca Dinamo! :X

| volgian a răspuns:

Pleaca vara asta. Mere la Steaua pe 2, 5 milioane de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper că nu, fără Torje şi încă câţiva jucători Dinamo va ajunge rău.

| ElShaarawy a răspuns:

Vara acesta va pleca in strainatate si in niciun caz in Liga 1 funda?

| iseronee a răspuns:

S-ar putea sa nu plece sa mai stea un an la Dinamo sa ia titlu si dupa sa il vanda pe 10-15 milioane de euro.Si daca pleaca anul asta nu se duce la Steaua!

| cosmynel_5430 a răspuns:

Da va pleca...in scut timp