| andreea964 a întrebat:

Hei, daca am lucrat doar două luni angajată, mi-ar strica daca as trece în experiență la CV-ul meu?
Pe motiv de pandemie și scăzut vânzările, mi s-a desfăcut contractul de munca și am 24 de ani. sad

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Nu, e chiar benefic

| UserRo10 a răspuns:

Cv-ul este ca o carte de identitate. Poti trece si daca te intreaba la interviu poti explica

| outsidethebox a răspuns:

Nu, nu strica, ba din contra, ai avut tot interesul si ai facut ce trebuia sau ce s-ar astepta un angajator de la tine., incetarea activitatii tale datorandu-se restrangerii personalului societatii respective. Mult succes!

| MariaEElena0505 a răspuns:

De ce sa strice? Trece-ți in cv. Orice ajuta.