| Badrock a întrebat:

Hei dau fundă 》Dacă eu in semestrul 1 mi s-a terminat media cu 9, 21 ce premiu o sa iau? ♡

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Premiul ce se acorda in scoala/liceul respectiv.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pool77 a vrut sa spuna ca nimeni nu poate ghici ce note au ceilalti pentru a-ti spune si nici ce medie vei avea la sfarsitul anului. Nu-ti pare cam ciudat sa intrebi asa ceva?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Premiul se acorda in functie de media anuala, nu de media unui semestru si depinde si de cati sunt cu medii mai mari ca tine, asa ca nu putem spune daca o sa obtii sau nu un premiu si ce premiu o sa obtii.