| anonim_4396 a întrebat:

Hei! De cand sunt mica imi place sa dansez si consider ca e pasiunea mea pricipala! Daca ascult muzica,automat imi vine sa si dansez.Ce vreau sa zic e ca vreau sa castig bani din treaba asta, dar nu stiu cum..niste sfaturi ceva?! Mentionez ca nu imi place dansul sportiv/ tango/vals, de fapt cred ca nu imi place dansul in 2 laughing, sunt din Focsani! Orice idee e bine venita!

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Promoveaza-te pe deviantart,pixiv,grupuri de discord (EX : Art Block),etc, treci pe arta digitala, achizitioneaza o tableta grafica (recomand Wacom Intuos S, o detin, e foarte ok).

| Tpuist a răspuns (pentru Superior):

Se refera la dans nu la desen.

| Anabela777 a răspuns:

Te-ai putea angaja la vreun club de dans unde sa-i inveti pe copii sa danseze, sau la o scoala de dans daca exista asa ceva la tine. Intereseaza-te.

| Dishka a răspuns (pentru Anabela777):

Ar fi o idee, multumesc!