| adela2012 a întrebat:

Hei, de curand ma tot framanta o intrebare: "Eu ce o sa devin in viata?". Chiar nu stiu ce meserie as putea avea. Mi-as dori sa fac facultate, dar chiar nu stiu ce facultate... Faza e ca meseriile care imi plac nu prea sun bine platite, as vrea sa lucrez undeva unde sa imi si placa ce fac, dar sa am si un salariu bun. Cateva sugestii? Tin sa mentionez ca ma descurc bine pe partea de uman, referitor la materii, iar la cele realiste sunt praf

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi la o facultate cu profil de turism. Tu trebuie sa calatoresti mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poftim un link cu un playlist cu facultati care sper sa te ajute si sa iti dea idei :
https://www.youtube.com/......tps?/watch
multa bafta pana atunci.
O zi buna.