| AlinaMereuta a întrebat:

Hei.De mult timp ma gândesc sa muncesc vara aceasta la mare, dar nu stiu dacă merita sau nu.Care sunt avantajele și dezavantajele.Sunt studenta in anul 1 si vreau sa strâng niște bani pentru anul viitor de facultate, cât si pentru nevoile mele personale.Nu mai vreau sa lucrez full time în facultate ca acum în anul 1, sa ma mai chinui.Pareri? Ce ziceți, sa-mi caut un job în Horeca chiar dacă nu cunosc pe nimeni și nici patronii? Merita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rup aia la mare pe teraase mori de cald imbracata pe plaja la restaurante sa servesti la masa pff sti cum cura apele pe tine ca la dus si esti incheiata pana sus la camasa ca na trebuie sa fi prezentabila. fa only si gata laughing bani multi efort deloc

| cehos69 a răspuns:

Fraiere studentele astea ca nu fac only, video sau nu-si gasesc vreun daddy, stiam pe una bine era anul 2 la filosofie si era tipla luxata tipa, cica era manager happy
fraiera esti sa te duci sa lucrezi cand ai posibilitati

| Mavni a răspuns:

Merita.
Nu trebuie sa cunosti patronii din HoReCa. Se plang ca nu au angajati. Deci, te vor astepta cu bratele deschise. Dar in fiecare vara tinerii gasesc loc de munca pe litoral. Si fac bani frumosi.