| lolooj a întrebat:

Hei dragilor stiti vreo veste despre sezonul 3 pariu cu viata? astept linkuri cu interviuri sau orice cat mai noi FUNDA

2 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

Incepe pe 17 septembrie asta e tot ce stiu sigurlaughing)

| DreaMiss a răspuns:

Din cate am inteles,dupa vacanta de vara se muta intr-o cabana de la munte,unde Sara se indragosteste de Dima,si se va culca cu el,Cristi afla si se porneste cu masina, face un accident si intrain coma, Ioana ramane insarcinata, Dima si Monica se casatoresc, Sara este violata... nu stiu inca sigur, as se spune!
Sper ca te-am ajutat intr-un fel!
Funda?