| anonim_4396 a întrebat:

Hei fratilor.Eu vreau sa devin avocat imbinat cu Jurnalist si as vrea daca se poate sa imi spuneti daca e bine sa incep viata de dj acum. Pentru ca la jurnalist vreau ceva legat de tv si radio si ziceam sa ma apuc de mix ca poate imi cere la radio, sau de dj la un post de radio.AM 14 ANI ESTE ILEGAL DACA FAC ACEST LUCRU?

1 răspuns:
| A2895 a răspuns:

Daca vrei sa devii avocat, si mai mult decat atat, daca chiar o sa devii avocat, n-o sa mai ai timp de altceva. Intereseaza-te mai mult cu ce se 'mananca' aceasta meserie pentru ca e extrem de complexa.