| deenimariee a întrebat:

Hei guys
am o mare problema! imi place sa dansez dar am si o trupa de streetdance dar ceea ce n stiu este cum sa ne facem cariera nu stim cum sa procedam caci nici nu suntem la dansuri si mna...
pls dau funda! 1

3 răspunsuri:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Participati la concursuri oficiale de dans pentru inceput, ca sa va faceti cunoscuti.

| Violleta2022 a răspuns:

Va inscrieti la un club de dans si cand sunt concursuri, atunci participati.

| SingPlicti a răspuns:

Incepeti pe strada. vedeti ce zice lumea. dupa care concursuri, festivaluri (tot pe strada si gratis la inceput). oriunde e lume. incercati lua casa de cultura vedeti ce vi se spune, orice organizatie de tineret. fii ca sala si mergi peste tot pana va faceti cunoscuti.
bafta