| Sheyley a întrebat:

Hei guys! Credeti ca lui Harry Styles ii plac fetele inalte! Ca el are 1, 78 metri...iar el prefera alea inalte! Ca eu am 1, 50 si cv sau 1, 60 numai stiu exact cum era nu zis ca am sanse la el sau ceva de genul, dar as vrea sa stiu asta! Nu vreau comentarri proaste precum n-ai sanse la el esti proasta si chestii de astea pentru ca stiu dar vreau sa stiu si eu ce fel de fete ii plac inafara ca-i plac alea care zambesc nu se drogheaza, fumeaza, injura vreau sa stiu alt ceva nou! Fundaa

8 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Unui barbat care se respecta ii plac in primul rand femeile inteligente. Fara sa fiu rau, poate din neatentie, ai postat o intrebare plina ochi de greseli de exprimare, gramatica si ortoepica. E ok sa visezi, fiecare din noi o face din cand in cand cel putin dar macar ai grija la exprimare sau iti va fi pe viitor foarte greu sa fi luata in serios de oamenii care se respecta cu adevarat.

| Chαяtreux a răspuns:

PF PF PF rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aduceti un ceas desteptator, s-o trezim pe fatuca asta. De preferat sa fie din ala cu bomba.

| XchokockX a răspuns:

Da ii plac happy

| Sheyley explică (pentru XchokockX):

Numai alea inalte? imi poti da sit-ul big grin

| AndreeaAndre1D a răspuns:

Mhh...deci Harry e un tip sofisticat mereu face o impresie buna dand dovada de o eleganta deosebita, pentru el inaltimea nu este un obstacol cand iubeste cu adevarat o fata, apreciaza sinceritatea la o fata ii place sa fie surprins bineinteles intr-un mod placut. Funda?

| DaryStyles a răspuns:

Lui ii plac fetele scunde si cele inalte! Cele scunde sunt dragute, iar cele inalte sunt sexy!

| Styles96 a răspuns:

Harry isi doreste o iubita care sa fie mai slaba decat el
astel el poate sa o ia in brate de cate ori doreste…Vrea ca iubita lui sa doarma pe el si sa li se faca
o poza pe care sa o ataseze intr-un videoclip.Lui nu ii plac fetele care spun lucruri urate despre corpul
lor.El crede ca toate fetele sunt frumoase.Cand este suparat cateva zile el chiar isi doreste sa aiba
pe cineva pe care sa-l stranga in brate.Harry are un tata vitreg.Cand acesta il vede pe fiul sau ca
sta cu o fata pe canapea ii spune : "-What are you doing?" si HARRY:"-Priveste de la distanta" (sau
ceva de genul acesta). HARRY este foarte capricios dimineata.El se ridica cu greu din pat si cand o
face este foarte indispus.If harry was a girl, the first thing he would do is a grab his boobs.Harry
a avut primul sarut la 11 ani.Filmul lui preferat este "Titanic".El stie sa jongleze.Harry vorbeste france.
Ii plac fetele care poarta tricouri de fotbal.Lui Harry ii plac pisicile! Harry este cel mai delicat din trupa.
Vrea sa se casatoreasca de Valentine’s Day. ii plac fetele independente. Funda?