| Charmant a întrebat:

Hei hei.La Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza se intra pe baza mediei obtinute in urma probelor nu-i asa? De mediile generale obtinute la liceu nu se tine cont?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur afli toate detaliile despre admitere de pe site-ul oficial, uita-te la Admiterea 2014.

| gingergirl1 a răspuns:

Si eu vreau sa dau la academie după terminarea liceului (practic mai am de asteptat dar...laughing
eu stiu ca e o proba sportiva (eliminatorie), adica sa alergi nu stiu cat intr-un anumit timp si etc si media de la liceu trebuie sa fie destul de bunawinking
dar daca ai relatii fi sigur ca poti sa ajungi politistwinking