| kanima17 a întrebat:

Hei, hei TPU!
Am nevoie de ajutorul vostru!
DAU FUNDĂ CĂRUIA M-A AJUTAT CEL MAI MULT!
Am nevoie de sfaturi despre poze, de domeniul ăsta, vă rog, comentați doar dacă chiar știti despre ce vorbiti!
Vreau să încep să fac poze! ce aparat foto ar trebui să-mi cumpăr pentru inceput? Canon? Nikon? ce model? ce filtre? cum ar trebui să scot in evidenta unele lucruri? ce program de editat imi recomandati? ceva mai simplu? cât mai multe sfaturi, vă rog! Vreau să devin din ce in ce mai bun, dar la inceput vreau să imi pun bazele. Nu comentați la mișto, vă rog!
Mulțumesc mult în avans pentru ajutorul vostru, sunteti cei mai tari!

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Ti-am mai raspuns la intrebarea asta, pe semne ca nu e ceea ce doresti tu.
Toate astea se invata pe parcurs, dintr-o carte, sau un curs practic si multa practica.