| Idontcare69 a întrebat:

Hei! Imi puteti spune cat este salariul la Deichmann? (angajat full time) Stiu ca este confidential, dar am nevoie urgent. happy

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ca ce esti angajat. daca esti muncitor necalificat in magazie, salariul minim pe economie. Daca esti sef de tura, mai pui vreo 500-1000 lei, in functie de cat ai negociat cu ei.
daca pozitia este de director de magazin, poate ajunge si la 5000 lei.

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Salariul directorului, contabilului, informaticianului, etc etc etc?

| Fodoristi460 a răspuns:

Cred ca e minimul pe economie (1350 de lei) din cate stiu

| Mosotti a răspuns (pentru Fodoristi460):

Cam putin, pai ce face un om cu atata pe luna?!