| numede5stele a întrebat:

Hei! M-am hotarat sa ma apuc de facut chestii hande-made si sa le vand.Ma gandeam ca decoratiuni si felicitari utilizand tehnica quilling,credeti ca se vand bine? Ce m-ati sfatui sa fac ca sa se vanda relativ repede? Funda,voturi, multumesc kiss

4 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Iti recomand sa faci un Iphone 6 ala l-ai vinde repede.

| Alina49335 a răspuns (pentru DAnc3):

Ce fraier esti. happy

| DAnc3 a răspuns (pentru Alina49335):

Pentru un comentariu la caterinca ma faci fraier?

| Cheess a răspuns:

Eu cunosc persoane la mine in oras care fac aceasta chestie si chiar se vinde. Pentru inceput poti face decoratiuni si felicitari, dar daca ai talent poti sa faci ceva mai mare, gen tablou, si sa il inramezi, sau sa faci rame personalizate cu tehnica quilling.
Pentru inceput ai putea sa faci poza creatiilor si le pui pe facebook cu pretul. Vor fi multi interesati sa cumpere de la tine daca te si pricepi.

Mult succes in mica ta afacere! happy