| Mishu01 a întrebat:

Hei,mi-am intrebat toti prietenii si niciunul nu a putut sa-mi dea o opinie fixa. Planul meu e de a urma medicina dentara,iar din intamplare am o ruda ce imi poate oferi plecarea pe vas in Los Angeles. Acum intrebarea mea este, ce merita mai mult? Medicina si sa pot pleca in viitor cand vreau eu sau plecare directa?
Mentionez ca sunt tipul de persoana mai familista, adica sper la o familie si imi doresc sa fiu aproape de ei.
Astept parerihappy.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cand te saturi de vas ce faci? te intorci in tara fara nicio calificare?

| anonimg a răspuns:

Alege medicina dentară pentru că se câștigă frumos din asta. Și poți să fii aproape de familia ta.

| alinadianaaa a răspuns:

Este mai bine sa faci o facultate deorece nu stii cand iti va fi de folos.Medicina dentara este un domenii din care se castiga destul de bine ca sa supravietuitiesti in Romania happy.

| seularts a răspuns:

Mergi in Los Angeles. Trump o sa se asigure ca te zboara de acolo in maxim 1 an pentru ca esti emirgrantwinking