| mirelaaamira a întrebat:

Hei! Mie imi place foarte mult biologia, ce facultate as putea urma? ps nu vreau sa fiu profesoara

5 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Facultatea de Biologie sau Medicina, depinde ce meserie vrei cu adevarat sa urmezi.

| zuzualina a răspuns:

Pîi. Biologia laughing Nu ieși numai profesoară.
Pe site-ul facultății trebuie să scrie undeva ce poți face dacă termini facultatea respectivă.

| Deauca a răspuns:

Depinde ce fel de biologie ..Pt biologie vegetala poti urma Facultate de Biologie si Protectie a mediului iar pentru cea animala medicina diferite domenii, biologie, biologie chimie. Succes! Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de Medicina.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge pe cercetare, Facultatea de Biologie.
Succes pe mai departe.
Pa, pa.