| anonim_4396 a întrebat:

Hei, oamenilor! A încercat cineva, în ultima perioadă, să se angajeze la Glovo? Am și eu de gând să încerc platforma asta și am intrat pe site-ul lor la secțiunea,,Devino curier", îmi pun datele de contact și apoi îmi apare că,,Ți-am trimis toate instrucțiunile pe email", însă pe email nu primesc nimic. Când dau la secțiunea de,, Autentificare" îmi apare că site-ul e în mentenanță, dar în interfața principală totul e ok și îmi permite să navighez pe site. Mentenanța nu-mi permite să primesc instrucțiunile, nu? Nu știu dacă e categoria corectă la care pun această întrebare, dar mna.

1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

Da-le telefon
scrie-le la contact

am avut problema asta la carrefour, nu venea mail-ul de confirmare, si le-am scris, si l-am primit