| Anali a întrebat:

Hei,
Ptr ca este o comunitate atât de mare aici vreau să vă cer o recomandare, caut un job part - time program flexibil online, ce recomandați /nu recomandati. Nu știu care este treaba cu funda citesc la majoritatea întrebărilor dau fundă, dau fundă, deci nu dau fundă laughing

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ne-ai spus ce profesie ai sau ce experinta de munca ai, in ce domeniu esti calificata... poate clarifici!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Irelevant ce recomandam noi. Important e ce știi tu sa faci.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce sti sa faci pentru a putea lucra online, ce studii ai? Ai facultate? Ce varsta ai? Ai mai lucrat vreodata undeva?

| TimberWolf a răspuns:

Ce comunitate bre? sunt cativa baieti destepti si fete destepte restul sunt copii si babalai.
mc donalds, call center, magazine la mall, depinde ce pregatire ai.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Are și suntserios dreptate o dată în cariera lui de TPU-ist: întâi spune-ne la ce te pricepi, ce studii ai etc, după aia discutăm despre loc de muncă.

| TimberWolf a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Tare imaginea de profil, si realista.

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru TimberWolf):

Mersi!
Am găsit-o pe un forum georgian acum ceva timp și imediat i-am dat download.

| Concurs2025 a răspuns:

Cred ca toti ne dorim asta si e complicat de gasit ceva de incredere. Am testat personal mai multe site-uri si dupa cativa ani, am renuntat la idee. Daca gasesti ceva, asigura-te ca semnezi un contract, pentru ca sunt multi tepari in zona de online. Succes!