| alexiaioana25 a întrebat:

Hei, sunt in clasa a 11-a (cam la finalul clasei) si ma gandesc ce facultate sa urmez dupa ce voi termina liceul, varianta mea este sa ma duc la ASE la REI sau la Marketing.
As vrea o parere de la cei care sunt studenti la ASE sau care au terminat in legatura cu aceste facultati (Pe care mi-o sugerati)
Daca stiti si ce cursuri se fac cu exactitate la REI va rog sa imi spuneti

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Vrei sa ai afacerea ta? Nu de alta, dar nu ai nevoie de o facultate pentru asta. Pierzi timp si bani inutil. Sa stii ca nu te angajează cineva la firma lui si sa mai fi si bine plătit pentru ca ai diploma intr una din specializările astea.