| Lorelay1212 a întrebat:

Hei TPU :3 Anul asta vreau să mă înscriu la faculatea de silvicultură din Brașov. Îmi puteri spune cate șanse am sa mă angajes după terminarea ei,care este salariul, cât de grea este facultatea? Am înțeles ca trebuie să fac practică în alte orase\tari, în ce constă aceasta și cât dureaza? Mumesc mult!

1 răspuns:
| GabiBucur1991 a răspuns:

Daca prinzi firma buna, te angajezi pe un salariu de 1500 - 4000 roni, facultatea este mediu spre greu. Practica este organizata de colectivul facultatii, mergeti practic sa invatati meserie, dureaza intre o saptamana si trei luni.