| Altazaaar a întrebat:

Ajutați-mă și pe mine cu un răspuns. Am 10 clase făcute în România, note destul de bune. Am aproape 18 ani și am început școala în Belgia. La toamnă trebuie să-mi aleg unde să dau mai departe și vreau să aleg limbi străine. Engleză, Germană, Spaniolă. Credeți că dacă mă mut în România după ceva timp și eu am acestă facultate termină în Belgia, îmi pot găsi un loc de muncă decent? Aștept părerile voastre, mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde cat inveti de bine limbile alea. Daca stii romana, franceza si germana sau spaniola bine o sa iti gasesti destul de usor de lucru.