| Maryan_Saceanu_2001 a întrebat:

Hei TPU am 14 ani si vreau sa ma duc la o echipa de fotbal (joc fotball de la 11 ani jumate cu prietenii),eu sunt de la tara iar la mine in clasa sunt cel mai bun,intrebarea mea este, nivelul celor de la oras e mult superior sau e similar?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Niciodata in viata nu te compara cu altii. Ci gandul nostru trebuie sa fie indreptat intotdeauna spre un si mai mare progres. Si nu ma refer la (doar) fotbal, ci in orice domeniu.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Noi de unde sa stim.
Mergi acolo si vei afla.

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde cat de bun esti.