| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Am facut un portofoliu la matematica la geometrie de 19 pagini cu tot cu definitie si desene ....Am scris putin urat si Teoremele le-am scris sub forma de definite credeti ca imi va da 10?

Răspuns Câştigător
| AlexSer a răspuns:

Salut,nu vad de ce nu ti-ar da. Teoremele pot fi scrise si sub forma de definitie.Si in plus daca ii vorba de 19 pagini poti sa fi mai mult decat sigur ca nu o sa se uite la cat de urat ai scris.In cel mai rau caz, te sfatuiesc sa rescrii primele 2 pagini. sa incerci sa scrii mai frumos alea 2, pentru ca sti cum se zice prima impresie conteaza big grin.Multa bafta! Funda?big grin

1 răspuns:
| Marrythenight a răspuns:

Sunt de acord cu @AlexSer. Nu prea maai contează scrisul sau forma sub care ai scris teoremele. Contează că ti-ai dat silinţa.