| tzutzcCool a întrebat:

Am nevoie de ajutor iar. Am doar 13 ani si nu prea stiu cum sa fac rost de bani cat mai curand. Vreau doar raspunsuri clare. Stiu ca nu este chiar simplu si ca nu prea am cum, dar mie imi trebuie cat mai repede. Mutumesc! :* Acord funda

9 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

La 13 ani cam greu sa iti dea cineva bani, incearca sa ajuti lumea la magazinele mari in parcare big grin

| ursachy a răspuns:

Pune ochii pe un magazin si sparge-l din plin

| NicollHellen a răspuns:

Buna seara. Contactati-ma la ym : ladys. business ( coordonator retea de peste 2 ani, la o firma renumita din Tara - Porgram flexibil- castig garantat) Va astept sa mai discutam.

| DuckShooter a răspuns:

Cel mai bine ceri de la parinti sau bunici

| qTe a răspuns:

Pai am mai zis-o incearca si tu sa imparti pliante, sau vorbeste cu ceva cunostinte care au firme ca sa iti deie ei pliante sa distribui.

| tzutzcCool explică (pentru qTe):

Parca vreau altceva. Ceva interesant. NU sa imaprt pliante cat e ziua de lunga

| WOLF9 a răspuns (pentru tzutzcCool):

Chiar daca e plictisitor la pliante iti ies dotusi banutzi asa ca asta ar fi inceputul cand o sa mai cresti o sa castigi mai multwinking dar de la 16 ani poti sa muncesti cu jumatate de norma ( adica doar 4 -6 ore )

| BluePage a răspuns:

Ai facut pariuri mari? inf, ia-ti alocatia si... du gunoiu vecinilor, spalale masinile, fale cumparaturile...

| Jaffa_Marius_1993 a răspuns:

Sparge O Banca