| RoseBlack01 a întrebat:

Am o întrebare. La Academia de Informații se poate intra cu media 8 la purtare? Am văzut ca la Academia de Poliție s-a schimbat, se intra cu media 9 acum, însă la Academia de Informații nu am văzut vreo schimbare. Voi știți ceva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la mesajul de pe privat.
In acest an nu se fac inscrieri la admiterea pentru licenta si nu se stie cum va fi anul viitor. Pana anul trecut se cerea media generala la purtare a anilor de liceu sa fie cel putin 8.
Urmareste Admiterea 2019, va fi afisata prin luna ianuarie 2019.