| Roxana_7492 a întrebat:

Hei! TPU am o mare. mica problema. m-am gandit ca pe viitor sa ma fac hair stilist. eu sunt din Suceava dar vreau sa vin si sa fac cursurile in Bucuresti. si as vrea sa raman acolo. La ce academie ar trebui sa dau care este mai buna? si cam cat mar costa ( nu conteaza bani vreau doar sa stiu). Nu as vrea sa ma intor aici pentru ca se castiga mai bine acolo. aici nu ii intereseaza pe oameni atat de mult aspectul parului.Cred ca ar trebui sa stau in gazda nu? doar nu exista Caminuri speciale de asa ceva? Am mare talet si toti imi spun asta? spuneti-mi( pentru cei care stiu despre ce e vorba cum ar trebui sa procedez?

1 răspuns:
| VariantaVerde a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa faci academia sau eu stiu iti trebuiesc doar niste cursurihappy