| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot fi declarat admis la scoala de subofiteri daca am mici cicatrici pe corp(semne de buna purtare ale copilariei) si o operatie de apendicita, este doar o linie alba... Am sanse sa fiu picat pentru asa ceva?
Am aici niste poze:
http://imgur.com/a/oKH7MMH

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pot fi declarat admis la scoala de subofiteri daca am mici cicatrici pe corp"

cicatricele ălea de care zici nu sunt suficiente ca să fii admis, mai trebuie să și inveți una-alta pentru examen

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acestea nu sunt criterii de excludere.