| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, cât dureaza un interviu la carrefour?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai cv-ul beton, in secunda 2 ești angajat! Al tău cum e?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Laurentiujr):

Ce ți-am scris, e valabil oriunde

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Maximum 30 de minute.

| Frank51 a răspuns:

Ăla nu e interviu, e un fel de semnare contract, la carrefour nu cred că există cineva care să fie subcalificat. Deci intri și ieși.

Un interviu serios durează cel puțin o oră, și sunt cel puțin 2 persoane care sunt de față, un senior și un manager. Cel mai lung interviu pe care l-am avut cred că era peste 2 ore, 2 teste tehnice, un test de logică, un test de algoritmică, și unul de softskills.

| SingleForOne a răspuns:

Depinde de locatie, magazin. Poate dura 10 minute, chiar si 30 de minute, depinde cat de seriosi sau glumeti sunt cei din conducerea magazinului.

| LenaNikolaevna a răspuns:

Max. 30 minute.