| HoneyAdam a întrebat:

Hei TPU happy Ce calitati trebuie sa aiba un coregraf? sau o dansatoare? de exemplu sa fii dansatoare sau coregrafa la un cantaret... la cat ajunge salariul? se merita? e greu sa ajungi in strainatate cu aceasta meserie?

1 răspuns:
| bluestar23 a răspuns:

De obicei pentru un astfel de job trebuie sa ai pile si bani. Nu poti ajunge de pe azi pe maine in strainatate. Aduna cativa prieteni talentati si formati o trupa. Cineva o sa va vada cu putin noroc si in cativa ani cine stie happy