| mysteriousgirl55 a întrebat:

Hei TPU happy Ce parere aveti despre UNATC? ( nu-mi mai trimiteti linkuri cu site-ul universitati, multumesc de intelegere happy )

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare are părerea sa, mergi, studiază și apoi vezi!
Pa, pa.

| Nolkyz a răspuns:

Depinde ce te intereseaza, depinde ce prioritati ai, depinde de foarte multe chestii. Am sa iti dau un exemplu concret: un tip, foarte talentat de altfel, pe timpul liceului a facut parte din trupa de teatru al orasului meu; a avut foarte multe de invatat deoarece acolo erau oameni profesionisti; visul lui in continuare a fost sa dea la facultatea de actorie. A intrat la UNATC iar dupa ceva timp a ajuns la concluzia ca abia asteapta sa o termine ca sa se duca la alta facultate deoarece a ajuns la concluzia ca o sa fie muritor de foame. A fost doar un exemplu, nu trebuie sa o iei ca atare. Sunt cazuri si cazuri... Sunt atatia care ajung sa faca ceva in domeniul asta fara sa urmeze facultatea asta. E ceva relativ... Nu-ti mai face planuri. Nu te chinui. Cred in omul care ajunge undeva nu pentru ca se chinuie, ci pentru ca are atata pasiune si daruire incat a ajuns acolo; pentru ca acolo l-a ghidat destinul.