| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, cei de la Anofm pot să te angajeze și în complexele comerciale (Mega Image, Cora, Carrefour, Penny, Kaufland, etc) în urma recrutărilor sau doar în primării?

Pentru că, pe site-ul lor nu am văzut nimic.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

ANOFM, mai bine zis AJOFM (ca ANOFM este autoritatea centrala si nu se ocupa direct cu angajarea la terte persoane juridice), nu se ocupa cu angajarea la alte firme/institutii/organe ci doar cu indicarea locurilor de munca libere ce corespund calificarii si domeniului studiilor absolvite.