| ToxicIubireBBY a întrebat:

Hei TPU cei din ARAD puteti sa ma ajutati cu ceva? As vrea sa stiu daca la liceul Elena Chiba Birtha exista si profilul filologie simpla fara biling. As vrea sa stiu si ce poti sa te faci daca esti la filo (daca exista profilyl singur ).
Fundita + vot

1 răspuns:
| mg112mada a răspuns:

Ai multe optiuni:poti urma dreptul, poti da la jurnalism, sau la administratie publica, sau filolog, traducator, sau poti da la Limbi, sau la Litere, sau psihologie, sau arheologie, sau istoric si tot asa...