| Tocila_Simona_1993 a întrebat:

[cls. a VI-a } Profesorul de tehnologie ne-a pus sa ne gandim in vacanta "Ce ne dorim sa ajungem cand o sa fim mari?" EU as vrea se devin : medic veterinar { sa imi fac propriul spital pentru. animale} sau propria mea ferma de animale.
Pt ca imi plac tare mult animalele
Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Trixy65 a răspuns:

Nu e buna. E extraordinara! Si eu fac la fel! Imi plac mult animalele mai ales pasarile. Desi nu trebuie tinute in cusca sad.

| Perseverance a răspuns:

Daca tie iti place, eu ce pot sa zic?
Ma bucur ca avem oameni in tara care iubesc animalele, ce pot sa spun, mult noroc!

| AnoNiMouS007 a răspuns:

O idee buna, daca esti apropiata de animale.