| RoxxRoxana a întrebat:

Hei TPU, cred că v-am cam plictisit cu întrebările mele dar asta este.
Dacă vreau o cariere in teatru, actorie, regizor de film, scenarist cum ar trebui să merg mai departe?
Niste sfaturi despre astea, universități, orice.
Si apropo, cum scap de trac de scena?
Asta e problema mea. In fata persoanelor cunoscute nu am trac dar când sunt persoane care nu le cunosc îmi vine să sap o groapă de zece metri si sa ma ascund in ea.
Ajutor, va rog!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Desi probabil iti place la nebunie si simti ca nu vrei sa faci nimic altceva in viata, te voi salva eu spunandu`ti ca actoria este platita foarte prost si neinteleasa de generatiile noi.Fa`ti o favoare si usureaza`ti viata alegand al 2 lea lucru pe care iubesti sa il faci.