| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, cu ce se ocupă ANOFM? În ce domenii îți găsești un loc?

4 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Cu ocuparea forței de munca. Îți pot oferi cursuri, șomaj și după un loc de munca. Trebuie sa mergi sau sa vezi pe internet ce cursuri și sa aplici acolo unde crezi ca îți e mai bine. Nu sunt cursuri de doctoranzi. Și cele mai bune se dau pe "pile" cum a scris cineva, undeva

| trophin a răspuns:

Domenii... Alimentație publica, muncitori, instalatori, electricieni, de serviciu, paznic...

| trophin a răspuns:

Sau operator calcul

| RaduRobertRO a răspuns:

In toate domeniile, ei strâng ofertele, nu le crează!